Blockport (BPT) Coin Nedir?

BPT, deneyimlerinden bağımsız olarak tüm kullanıcılara şifreli alım satım yapmaya odaklanan Amsterdam merkezli bir değişim şirketidir. Mevcut yatırım ortamı, başlangıçtaki yatırımcıların dalmalarını engellemelerinden kaynaklanan yüksek engeller ile doludur. Çoğu coin parayı işlemek için, ara yüzlerin kafa karıştırıcı ve kötü tasarlanabileceği ayrı alışverişlerde en az 2 hesaba sahip olmanız gerekir. Bunun da ötesinde, uzun onay süreçleri ve hesaplar arasında sürekli olarak fon taşımak zorunda kalmak daha fazla baş ağrısına neden olmaktadır. “Coin” ekibi, mevcut manzaraya likidite, güvenlik, şeffaflık, kullanılabilirlik ve eğitim ekleyerek bunu çözmeye çalışıyor.

 

Blockport Nedir?

BPT, sosyal tabanlı, hibrid dağıtılmış bir değişim olarak türünün ilk örneğidir. Platform, yatırımcıların kafa karıştırıcı dünyasında daha rahat hissetmelerine yardımcı olmak için sosyal ticaret ve paylaşımın çeşitli yönlerini içermektedir. Blockport’u kullanarak, diğer yatırımcılarla bağlantı kurabilir, yatırım stratejileri hakkında konuşabilir ve hatta başka bir kişinin ticari portföyünü kopyalayabilirsiniz. Coin, yeni yatırımcıların profesyonellerden öğrenmelerini sağlar ve ticarete başlarken onlara bir takım eğitim çarkları verir.

“Coin” içinde portföy kopyalamanın popüler hale geldiğini görmek zor değil. Facebook ve Reddit’teki forumlar, yeni yatırımcılarla sürekli olarak hangi paraların yatırım yapacağını soruyor. BPT portföy kopyalama sistemi, tahminde bulunmayı ortadan kaldırıyor. Ekip ayrıca kullanıcı deneyiminizi daha da iyileştirmek için bir bilgi tabanı , güçlü müşteri hizmetleri ve topluluk sayfası oluşturuyor. Bu şekilde coin, avantaj sağlamış oluyor.

 

Blockport Jetonu

BPT, premium içerik satın almak, indirimli işlem ücretleri ödemek ve sosyal işlem özelliklerini değiştirmek için kullandığınız bir ERC20 jetonudur. ICO’nun dışında, BPT’yi Blockport platformundaki Token Shop’ta satın alabilirsiniz. Ayrıca portföyünüzü diğer tüccarlarla paylaşarak BPT elde edebilirsiniz. Portföyünüzü kopyalayan her bir tüccar, % 90 aldığınız bir ücret ödemek zorundadır ve coin diğer % 10’u alır. Blockport, satış öncesi ve kalabalıklar turu ile en fazla 16.666 adet ETH yükseliyor. Sadece 69.440.000 BPT oluşturulacak ve bunun % 71.4’ü ICO katılımcılarına tahsis edilecek. Kalan jetonlar ekip ve erken yatırımcılar, Token Mağazası ve topluluk arasında bölünmüştür.

 

Blockport Artıları ve Eksileri Nelerdir?

Coin ile döviz piyasası devasa ve birçok başarılı şirkete yer açıyor. Üst borsalar günde 1 milyar dolar değerinde işlem görüyor. Ark, güçlü bir topluluğa sahip iyi kurulmuş bir blockchain şirketidir. BPT topluluğa girebilecek ve büyük olasılıkla teknolojilerini de kullanabilecek. Blockport’un tasarımı, diğer borsaların çoğunu sudan dışarı atıyor. Kullanıcıların şık tasarımları ile evlat edinmelerini zorlaştırmamalıdırlar. Sistem bir takım eksilere de sahip. Coin eksilerinden birisi kanıtlanmamış ürün olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra bir kar paylaşımı da söz konusu değil. Satın alma işlemleri, online borsalardan yapılabiliyor.