Bitcoin Türevlerine Yatırım Yapın

Son birkaç yıldır Bitcoin’deki en ilginç gelişmelerden biri, oldukça popüler bir yatırım varlığı olarak ortaya çıkması olmuştur. Bitcoin’e yatırım yapmak, yine de hisse senetlerine ve tahvillere para koymak kadar yaygın olmamakla birlikte, bitcoin fiyat grafiği incelendiğinde finans ana akımına hızla geçmektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi, yatırım Bitcoin ile para kazanmanın daha kazançlı yollarından biridir.

Bitcoin CFD ile Kazanmak

Bitcoin’e yatırım yapmanın daha az bilinen bir yolu, bir CFD olarak veya farklılık için sözleşme olarak ticaret yapmaktır. Özünde, bir CFD, bir varlığın fiyatına dayanan türev bir araçtır. Ancak, standart yatırımlardan farklı olarak, CFD’ler aslında yansıttıkları varlığı satın almayı gerektirmez. Bunun yerine, tüccarlar, bir varlığın fiyatının CFD komisyoncusuyla hareketindeki pozisyonlarını açarlar. CFD’lerin tipik olarak yüksek kaldıraç oranları vardır, bu da hem kazanımların hem de kayıpların daha geleneksel bir yatırım ortamından daha yüksek olduğu anlamına gelir. Düzgün kullanıldığında, Bitcoin CFD’ler oldukça karlı olabilir. Onlarla çok umursamazsanız, yüksek riskli yatırımlar olabilir. Kişisel olarak Bitcoin CFD’leri almanız gerekip gerekmediği, neredeyse tamamen kişisel risk tolerans düzeyinize bağlıdır.

Bitcoin ile İlgili Ürünler Pazarlayın

Şimdiye kadar, Bitcoin ile para kazanabileceğinizi düşünmüşsünüzdür. Bununla birlikte, daha fazla etkilenebileceğiniz şey, aslında hiç sahip olmaksızın Bitcoin’den para kazanmanın yolları olduğu gerçeğidir. Bunu yapmanın yolu, kârlı Bitcoin tabanlı ürün ve hizmetleri, kripto para piyasasıyla ilgilenen insanların artan kitlesine pazarlamaktır.

Bitcoin ürünleri için satış ortağı pazarlamacı olmanın en kolay yolu, ortaklık programları aracılığıyla Bitcoin madencilik cihazlarını tanıtmaktır. Bu programı kullanarak, web sitenizden ziyaretçiler gönderebilir ve önümüzdeki 24 saat içinde satın aldıkları ürünler için küçük bir komisyon alabilirsiniz. Bu firmalarda Bitcoin madencilik ekipmanı seçimi biraz sınırlı olsa da, başlamanıza yetecek kadar bulunmaktadır. Ayrıca, bağlı kuruluş bağlantılarınızı gönderebileceğiniz bir web sitesine de ihtiyacınız olacak.