Defacto Alışveriş Sitesi Hakkında

Türkiye’de giyim ve moda sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Defacto, 2004 yılında ülkemizde ilk mağazasını açarak giyim sektörüne ilk adımı atmıştır. Türkiye’de 331, yurtdışında işe 105 mağazasıyla hizmet veren Defacto, mağazalarında ve internet üzerinden kurmuş olduğu alışveriş sitesi üzerinden müşterilerine satış ve destek hizmeti vermektedir.

 ALIŞVERİŞ SİTESİ BİLGİLENDİRİCİ Mİ?

www.defacto.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Defacto resmi internet sitesinde, yüzlerce ürün hakkında detaylı bilgi edinebilir, güncel kampanya ve fiyatları takip ederek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Ürünlerin oldukça güncel ve canlı resimleri, ürün seçmenizde kolaylık sağlarken, satın alacağınız ürün ile ilgili beden bilgilerini bulabileceğiniz beden tablosuyla da doğru tercihi yapabilirsiniz.

Defacto Alışveriş Sitesi Hakkında

 NE KADAR GÜVENLİ?

Defacto alışveriş sitesi, müşteri memnuniyetine önem veren bir prensiple hizmet sunmaktadır. Güvenli kredi kartı ödemesi ya da kapıda nakit ödeme seçenekleriyle müşterilerine çok alternatifli bir ödeme seçeneği sunmaktadır. Kargo ve teslimat sürecinde de oldukça başarılı olan Defacto, iade ve değişim sürecinde de müşterilerine memnuniyet verici ilgiyi göstermektedir. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünü adresinize isteyebilir, dilerseniz seçtiğiniz bir mağazaya yönlendirmesini yaparak mağazadan teslim alabilirsiniz. Ürününüz adresinize en geç 3 iş günü içerisinde, mağazaya yönlendirilmesi halinde, seçtiğiniz mağazaya 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

 DEFACTO ALIŞVERİŞ SİTESİNE ÜYELİK GEREKİYOR MU?

Defacto internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilmek için üyelik gerekmektedir. Yeni üye seçeneğinden gerekli olan bilgileri doldurarak kayıt olabilir veya dilerseniz facebook üzerinde de kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Defacto alışveriş sitesine üye olarak Defacto avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

 KARGO TAKİBİ NASIL YAPILIYOR?

Satın aldığınız ürün kargoya verildikten sonra bilgilendirme amaçlı e-mail ve sms gelmektedir. Gelen mesajda kargo bilgileriniz yazmakta olup, dilerseniz Defacto internet sitesi üzerinden de kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.