2016 Mayo Modelleri

Yaz aylarının o meşhur sıcakları ile tatil mekânları da coşmaya başladı. Bunun sonucunda en rağbet gören giysiler de mayo ve bikiniler oldu. Modaya düşkün bayanlar için mayo ve bikini seçmek normal kıyafet seçmek kadar zor olduğu apaçık ortada. 2016 mayo modelleri yepyeni ve cıvıl cıvıl renkleri ile bayanların gözlerini kamaştırıyor. Bu da seçme konusunda bayanları kararsızlığa sürüklüyor. Bakalım bu senenin en trend mayo ve bikini modelleri neler.

2016 Mayo ModelleriHer sene olduğu gibi bu sene de tek parça diye tabir edilen mayolar çok ilgi görüyor. Hayvan desenli mayolar yine en trendlerin başlarında yer alıyor. Özellikle leopar desenli mayo modellerini her bayanın üstünde görebilirsiniz. Sporla şıklığı tatilde de bir araya getirmek isteyen bayanlar için bu sene de spor mayo ve bikinilerin çok moda olduğunu söyleyebiliriz. Aynı şekilde boyundan bağlamalı ve püsküllü modeller de dolaplardan eksik edilmemesi gereken mayo ve bikinilerdir. Çoğu bikinin ipli olduğu söylenebilir. Ama bu sene ipli bikiniler çok trend. Bunların yanı sıra uzun kollu mayolar da moda. Fakat bu mayo modeli pek tercih edilmeyebilir. Aynı zamanda ağ işlemeli ve dantelli mayolar da bu sene en trendler arasına girmiş bulunmaktalar.

Mayo ve bikini renklerinden bahsetmek gerekirse bu sene en rağbet gören renk metalik renklerdi. Yalnız daha marjinal bir görünüme kavuşma isteyen bayanların tercihi daha çok sarı ve turuncu gibi sıcak renklerden yana olmalıdır. Şortlu mayolar da bu sene bayanları bekliyor. Daha çok basenlerinin kapanmasını isteyen bayanlar için de kamufle için leopar desenli mayolar önerilmektedir.

Ancak bu sene leopar deseninin daha çok siyah ve kırmızı tonları trend. Mayo ve bikini seçiminde daha çok genellersek birkaç senedir desenli olanlar daha çok göz önünde bulunduruluyor. Önceki senelerde de olduğu gibi bu sene de desenli mayo ve bikiniler bayanları çok güzel bir görünüme kavuşturabiliyor. Daha süslü bayanlar için renkli taşlardan oluşturulmuş mayo ve bikinileri önerebiliriz. Aynı zamanda parlak kumaşlı mayo ve bikiniler de önerebileceğimiz modeller arasında yer alıyor.